AKO SA ZVIDITEĽNIŤ SVOJIM KATALÓGOM?

Pri súčasnej konkurencii, aká prevláda vo všetkých odvetviach a na všetkých úrovniach podnikania, kľúčom k úspechu je predovšetkým vyniknúť z davu. Väčšina produktov a služieb sa navzájom veľmi podobajú. Ak chceme, aby si našu firmu ľudia všimli a aby nám zákazníci dôverovali viac ako našim konkurentom, musíme zabezpečiť jej primeranú prezentáciu. Katalógy budú pre tento účel ako stvorené.

Čo nám prinesie vydanie katalógu?

Nie je žiadnym tajomstvom, že firmy propagujúce reklamu týmto spôsobom sú vnímané ako luxusné, profesionálne a spoľahlivé. Od prvého kontaktu vyvolávajú dojem dôveryhodnosti.

 

Ďalšou výhodou katalógov je možnosť umiestniť do nich veľké množstvo textu, fotografií a grafiky. Tlač katalógov je momentálne na najvyššej úrovni, vďaka čomu dokonale reprodukuje náš projekt či farby, a vybrané fotografie budú prezentované na najvyššej úrovni. Pretože katalógy pojmú veľké množstvo materiálov, môžeme si dovoliť podrobnú prezentáciu našich produktov so všetkými informáciami potrebnými na to, aby sa zákazník rozhodol.

 

Základom dobrého katalógu, ktorý prinesie očakávané výsledky, je samozrejme dobrý projekt. Dobre pripravené texty, ktoré budú obsahovať všetky dôležité informácie, kvalitné fotografie, grafiku. A aby tlač katalógov mala zmysel, všetko musí tvoriť súvislý celok. Perfektný vzhľad obálky katalógu je možné zdôrazniť použitím ďalších zošľachetnení. Upúta to tiež pozornosť a uloží sa v pamäti.

 

Katalógy sú ideálne počas obchodných rokovaní. Potom ich môžeme dať zákazníkovi, predstaviť mu hlavné informácie a vďaka všetkým detailom obsiahnutým v jeho obsahu, môže analyzovať svoj výber mnohokrát po stretnutí. Budú tiež perfektné na veľtrhoch, na ktorých ich budeme distribuovať účastníkom. Ak máme vlastný obchod, môžeme dávať katalóg ku každému produktu, takže zákazník bude mať možnosť sa s ním zoznámiť a vziať si ho so sebou domov. Dobrým nápadom je tiež posielať nové katalógy zákazníkom, ktorí už v minulosti nakupovali v našom obchode. Týmto spôsobom sa pripomenieme a zároveň predstavíme novú ponuku.

 

Marketingové príležitosti ponúkané reklamnými katalógmi sú veľmi veľké. Vďaka nim profesionálne a elegantne predstavíme našu firmu a poskytneme klientovi príležitosť oboznámiť sa s úplnou a podrobnou ponukou aj mimo nášho obchodu v jeho domácom prostredí. 

Pridaj komentár